Müşteri Destek Hattı

Lojistik

ZİRVEM LOJİSTİK ve GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ gelişmiş̧ teknolojisi ve stratejik imkanları sayesinde kara, deniz ve havayolu aracılığıyla getirilen yüklerinin depolanması, dağıtımını kapsayan entegre lojistik hizmeti sunmaktadır.

Tüm konteyner, dökme yük ve genel kargo taşımalarınız için oluşturduğumuz küresel ağ ile en avantajlı fiyatlarda en iyi hizmeti sunmaktayız. Dünya çevresindeki tüm limanlarda bulunan acentalarımız ile Hava ya da Deniz taşımalarınızı kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye son 30 yıldan beri Türk plakalı kamyon ve filo sayıları her geçen yıl artış̧ gösteren bir ülkedir. Avrupa ve Ortadoğu’daki jeopolitik konumu sayesinde bu ticari taşıma trafiği önem kazanmaktadır. Bu alanda da uygun filo ortaklıklarımız sayesinde yükünüzü dilediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde götürebilmekteyiz.

Karışık veya ağır tonajlı yüklemelerinizde Zirvem Lojistik size yardımcı olacaktır. 20 seneyi aşkın tecrübeli elemanlarımızla birlikte çözüm odaklı ortaklık sağlayarak sıkışık ve yoğun dönemlerde, yüksek değerli yüklerinizi baskı altında kalmadan taşıyabilmekteyiz.

Ulaşım noktalarına; havaalanı ve liman bağlantılı konteyner taşıması, lowbed, tenteli treyler, kamyon, kamyonet ve mini kamyonetler aracılığı ile dağıtım yapabilmekteyiz. İç̧ dağıtımda ise 1200’den fazla filo ile özel anlaşmalar dahilinde taşıma yapabilmekteyiz.